27. 5. PONEDELJEK


28. 5. TOREK


29. 5. SREDA


30. 5. ČETRTEK


31. 5. PETEK


1. 6. SOBOTA


Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

PUBLIKACIJA 2023_24 [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2023_24 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2023_24 [preberi]

USPEŠNI SMO 2021_22 [preberi]

Novice z Duplice 2022/23 [preberi]

ŠMARČAN [preberi]

Informator ŠŠD Prvak 2022/23 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Prometno varnostni načrt 2021/22 [preberi]

PRAVILA ŠOLSKEGA REDA [preberi]

Novice z Dupice 2019 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]































Zaposleni

Zaposleni na OŠ Marije Vere.




UPRAVA
Ime in priimek delovno mesto
Mateja Debevc tajnik VIZ tajnistvo[at]os-marijevere.si

Vanja Hočevar knjižničarka vanja.hocevar[at]os-marijevere.si

Katarina Jeras knjigovodja katarina.jeras[at]os-marijevere.si

Jure Kirn računalničar jure.kirn[at]os-marijevere.si

Jožica Senica Zabret pomočnica pomocnica[at]os-marijevere.si

Damjan Snoj ravnatelj damjan.snoj[at]os-marijevere.si

Milena Štrajhar računovodkinja racunovodstvo[at]os-marijevere.si

Katja Židan Urek knjižničarka katja.zidan[at]os-marijevere.si




SVETOVALNA SLUŽBA
Ime in priimek delovno mesto
Nataša Ahlin specialna pedagoginja natasa.ahlin[at]os-marijevere.si

Katarina Kesič Dimic specialna pedagoginja katarina.kesic[at]os-marijevere.si

Suzana Kordež svetovalna delavka suzana.kordez[at]os-marijevere.si

Helena Sternad svetovalna delavka svetovalna.sluzba[at]os-marijevere.si

Ana Vidmar specialna pedagoginja ana.vidmar[at]os-marijevere.si




PEDAGOŠKI DELAVCI
Ime in priimek delovno mesto
Sabina Arbi učiteljica sabina.arbi[at]os-marijevere.si

Petra Bitenc učiteljica petra.bitenc[at]os-marijevere.si

Helena Brezar učiteljica helena.brezar[at]os-marijevere.si

Barbara Brnot učiteljica barbara.brnot[at]os-marijevere.si

Urška Brožič učiteljica urska.brozic[at]os-marijevere.si

Vesna Bukovič učiteljica vesna.bukovic[at]os-marijevere.si

Darja Čermelj učiteljica darja.cermelj[at]os-marijevere.si

Sonja Dobovšek učiteljica sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

Gašper Dolenc učitelj gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

Mojca Fuchs Lukežič učiteljica mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

Edita Gavranović učiteljica edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

Manca Griljc učiteljica manca.griljc[at]os-marijevere.si

Sandra Jemec učiteljica sandra.jemec[at]os-marijevere.si

Marjeta Kavčič učiteljica marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

Loreta Kmet učiteljica loreta.kmet[at]os-marijevere.si

Primož Kočar učitelj primoz.kocar[at]os-marijevere.si

Katarina Komatar učiteljica katarina.komatar[at]os-marijevere.si

Klavdija Krevs učiteljica klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

Katja Lamut učiteljica katja.lamut[at]os-marijevere.si

Vlasta Lelek učiteljica vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

Kristina Ločniškar učiteljica kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

Mateja Majhen učiteljica mateja.majhen[at]os-marijevere.si

Alenka Markus učiteljica alenka.markus[at]os-marijevere.si

Polona Mežnar učiteljica polona.meznar[at]os-marijevere.si

Helena Mai Osojnik učiteljica helena.osojnik[at]os-marijevere.si

Urška Pančur učiteljica urska.pancur[at]os-marijevere.si

Alenka Pavlič učiteljica alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

Katarina Podgoršek učiteljica katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

Katarina Podkrižnik Smagaj učiteljica katarina.podkriznik[at]os-marijevere.si

Damjana Pogačnik učiteljica damjana.pogacnik2[at]os-marijevere.si

Matjaž Reisner učitelj matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

Tanja Slanšek Marinšek učiteljica tanja.slansek[at]os-marijevere.si

Mateja Slevec učiteljica mateja.slevec[at]os-marijevere.si

Polona Smerke učiteljica polona.smerke[at]os-marijevere.si

Petra Stojilov učiteljica petra.stojilov[at]os-marijevere.si

Teja Strlič učiteljica teja.strlic[at]os-marijevere.si

Sabina Suhoveršnik učiteljica sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

Tanja Štiglic učiteljica tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

Marcel Theuerschuh učitelj marcel.theuerschuh[at]os-marijevere.si

Tadej Trobevšek učitelj tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

Marko Zadravec učitelj marko.zadravec[at]os-marijevere.si

Irena Zagožen učiteljica irena.zagozen[at]os-marijevere.si

Ema Zupet učiteljica ema.zupet[at]os-marijevere.si




TEHNIČNI DELAVCI
Ime in priimek delovno mesto
Janja Flerin čistilka -

Martina Hafner čistilka -

Marija Hribernik čistilka -

Barbara Kastelic čistilka -

Anita Mak Klopčič čistilka -

Martina Močnik kuhar kuhinja[at]os-marijevere.si

Mladen Novak hišnik mladen.novak[at]os-marijevere.si

Rok Pančur hišnik -

Stanka Spruk čistilka -

Ljilja Stojanović čistilka -


 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

VPOGLED V OVREDNOTENE NPZ [preberi]

PREDLOGI STARŠEV ZA IZBOLJŠAVE [preberi]

UČENCI S SAMIMI ODLIČNIMI OCENAMI 22/23 [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]



 
 
Prikazana so aktualna obvestila.



 
 
Objave iz področja IT na seznamu.

RAČUNALNIŠKA UČILNICA Več...

E PRAVILA Več...

KAKO DO ORODIJ MICROSOFT 365 Več...

Moje e-storitve Več...

VARNO GESLO Več...

ODDAJA NALOGE V SU Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

IZ JPG V PDF Več...

Interaktivni delovni listi? (Liveworksheets) Več...

KAKO NAMESTIM Acrobat Reader Več...

KAKO POŠLJEM SPOROČILO S PRIPONKO Več...

ODDAJA NALOGE Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

Kako oddam nalogo Več...

MOODLE MOBILE Več...

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere




Več si oglejte na povezavi.
 
 

Varstvo osebnih podatkov [preberi]

Katalog informacij javnega značaja [preberi]


 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.