18. 10. PONEDELJEK


19. 10. TOREK


20. 10. SREDA
ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA BIOLOGIJE
Šolsko tekmovanje iz znanja BIOLOGIJE za Proteusovo priznaje



21. 10. ČETRTEK


22. 10. PETEK


23. 10. SOBOTA


Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

PUBLIKACIJA 2021_22 [preberi]

Informator ŠŠD Prvak [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2021_22 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Prometno varnostni načrt 2021/22 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2021_22 [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2020_21 [preberi]

USPEŠNI SMO 2019_20 [preberi]

PRAVILA ŠOLSKEGA REDA [preberi]

INFORMATOR ŠŠD PRVAK [preberi]

Novice z Dupice 2019 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]































Zaposleni

Zaposleni na OŠ Marije Vere.




UPRAVA
Ime in priimek delovno mesto
Mateja Debevc tajnik VIZ tajnistvo[at]os-marijevere.si

Vanja Hočevar knjižničarka vanja.hocevar[at]os-marijevere.si

Katarina Jeras knjigovodja racunovodstvo2[at]os-marijevere.si

Špela Kavčič knjigovodja racunovodstvo2[at]os-marijevere.si

Andrej Kočar računalničar racunalnicar[at]os-marijevere.si

Jožica Senica Zabret pomočnica pomocnica[at]os-marijevere.si

Milena Štrajhar računovodkinja racunovodstvo[at]os-marijevere.si

Violeta Vodlan ravnateljica ravnateljica[at]os-marijevere.si




SVETOVALNA SLUŽBA
Ime in priimek delovno mesto
Katarina Kesič Dimic specialna pedagoginja katarina.kesic[at]os-marijevere.si

Helena Sternad svetovalna delavka svetovalna.sluzba[at]os-marijevere.si

Ana Vidmar specialna pedagoginja ana.vidmar[at]os-marijevere.si




PEDAGOŠKI DELAVCI
Ime in priimek delovno mesto
Nataša Ahlin učiteljica natasa.ahlin[at]os-marijevere.si

Sabina Arbi učiteljica sabina.arbi[at]os-marijevere.si

Petra Bitenc učiteljica petra.bitenc[at]os-marijevere.si

Vlasta Bizjak učiteljica vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

Helena Brezar učiteljica helena.brezar[at]os-marijevere.si

Barbara Brnot učiteljica barbara.brnot[at]os-marijevere.si

Urška Brožič učiteljica urska.brozic[at]os-marijevere.si

Darja Čermelj učiteljica darja.cermelj[at]os-marijevere.si

Sonja Dobovšek učiteljica sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

Gašper Dolenc učitelj gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

Mojca Fuchs Lukežič učiteljica mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

Edita Gavranović učiteljica edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

Manca Griljc učiteljica manca.griljc[at]os-marijevere.si

Sandra Jemec učiteljica sandra.jemec[at]os-marijevere.si

Marjeta Kavčič učiteljica marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

Loreta Kmet učiteljica loreta.kmet[at]os-marijevere.si

Primož Kočar učitelj primoz.kocar[at]os-marijevere.si

Katarina Komatar učiteljica katarina.komatar[at]os-marijevere.si

Majda Kotar učiteljica majda.kotar[at]os-marijevere.si

Klavdija Krevs učiteljica klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

Kristina Ločniškar učiteljica kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

Mateja Majhen učiteljica mateja.majhen[at]os-marijevere.si

Alenka Markus učiteljica alenka.markus[at]os-marijevere.si

Polona Mežnar učiteljica polona.meznar[at]os-marijevere.si

Silvana Nuhijeva učiteljica silvana.nuhijeva[at]os-marijevere.si

Helena Mai Osojnik učiteljica helena.osojnik[at]os-marijevere.si

Urška Pančur učiteljica urska.pancur[at]os-marijevere.si

Alenka Pavlič učiteljica alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

Dominika Petač učiteljica dominika.petac[at]os-marijevere.si

Karlo Pirc učitelj karlo.pirc[at]os-marijevere.si

Brigita Plemeniti učiteljica brigita.plemeniti[at]os-marijevere.si

Katarina Podgoršek učiteljica katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

Damjana Pogačnik učiteljica damjana.pogacnik2[at]os-marijevere.si

Tadeja Prašnikar učiteljica tadeja.prasnikar[at]os-marijevere.si

Matjaž Reisner učitelj matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

Jana Rovšek učiteljica jana.rovsek[at]os-marijevere.si

Katja Schnabl učiteljica katja.schnabl[at]os-marijevere.si

Tanja Slanšek Marinšek učiteljica tanja.slansek[at]os-marijevere.si

Mateja Slevec učiteljica mateja.slevec[at]os-marijevere.si

Petra Stojilov učiteljica petra.stojilov[at]os-marijevere.si

Teja Strlič učiteljica teja.strlic[at]os-marijevere.si

Sabina Suhoveršnik učiteljica sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

Tanja Štiglic učiteljica tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

Jožica Štrajhar učiteljica jozica.strajhar[at]os-marijevere.si

Vesna Toman učiteljica vesna.toman[at]os-marijevere.si

Tadej Trobevšek učitelj tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

Marko Zadravec učitelj marko.zadravec[at]os-marijevere.si

Irena Zagožen učiteljica irena.zagozen[at]os-marijevere.si

Ema Zupet učiteljica ema.zupet[at]os-marijevere.si

Katja Židan Urek učiteljica katja.zidan[at]os-marijevere.si




TEHNIČNI DELAVCI
Ime in priimek delovno mesto
Miha Fric kuhar kuhinja[at]os-marijevere.si

Martina Hafner čistilka -

Medina Hilić kuhinjska pomočnica -

Marija Hribernik čistilka -

Barbara Kastelic čistilka -

Kaja Kastelic čistilka -

Anita Mak Klopčič čistilka -

Mladen Novak hišnik mladen.novak[at]os-marijevere.si

Rok Pančur hišnik -

Stanka Spruk čistilka -

Ljilja Stojanović čistilka -

Veronika Vrhovnik čistilka -

Stane Žurbi kuhar kuhinja[at]os-marijevere.si


 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

JESENSKE POČITNICE [preberi]

POČITNIŠKO VARSTVO 2021 [preberi]

Dopolnilni pouk, 8. r., 21. 10. ODPADE [preberi]

PRIPRAVE NA CANKARJEVO TEKMOVANJE (6. in 7. razred) [preberi]

DOPOLNILNI POUK SLOVENŠČINE (6.-9. razred) [preberi]

REVIJE ZA OTROKE [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]

TRETJI PREDMET NPZ [preberi]

UČENCI S SAMIMI ODLIČNIMI OCENAMI [preberi]

BONTON in POUK PREKO VIDEOKONFERENCE [preberi]



 
 
Objave iz področja IT na seznamu.

RAČUNALNIŠKA UČILNICA Več...

E PRAVILA Več...

KAKO DO ORODIJ MICROSOFT 365 Več...

Moje e-storitve Več...

VARNO GESLO Več...

ODDAJA NALOGE V SU Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

IZ JPG V PDF Več...

Interaktivni delovni listi? (Liveworksheets) Več...

KAKO NAMESTIM Acrobat Reader Več...

KAKO POŠLJEM SPOROČILO S PRIPONKO Več...

ODDAJA NALOGE Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

Kako oddam nalogo Več...

MOODLE MOBILE Več...

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

VRTILJAK POKLICEV [preberi]

Predavanje "Karierno svetovanje mladostnikom" [preberi]

Ko otrok izbira šolo in poklic: kako mu lahko koristimo? [preberi]

POKLICNI BAROMETER [preberi]

Videovodič KAM in KAKO [preberi]

VPIS V SREDNJO ŠOLO-tabela za računanje točk [preberi]

VAJENIŠTVO [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
 

Varstvo osebnih podatkov [preberi]

Katalog informacij javnega značaja [preberi]


 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.