18. 1. PONEDELJEK
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



19. 1. TOREK
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



20. 1. SREDA
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



21. 1. ČETRTEK
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



22. 1. PETEK
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



23. 1. SOBOTA


Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

NAČRT VARNIH ŠOLSKIH POTI [preberi]

INFORMATOR ŠŠD PRVAK [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2020_21 [preberi]

PUBLIKACIJA 2020_21 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2020_21 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Novice z Dupice 2019 [preberi]

USPEŠNI SMO 2018_19 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

SPLETNA STRAN KS DUPLICA [preberi]

Vzgojni načrt [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]





























Zaposleni

Zaposleni na OŠ Marije Vere.




UPRAVA
Ime in priimek delovno mesto
Katarina Bajde knjigovodja racunovodstvo2[at]os-marijevere.si

Mateja Debevc tajnik VIZ tajnistvo[at]os-marijevere.si

Vanja Hočevar knjižničarka vanja.hocevar[at]os-marijevere.si

Špela Kavčič knjigovodja racunovodstvo2[at]os-marijevere.si

Andrej Kočar računalničar racunalnicar[at]os-marijevere.si

Jožica Senica Zabret pomočnica pomocnica[at]os-marijevere.si

Milena Štrajhar računovodkinja racunovodstvo[at]os-marijevere.si

Violeta Vodlan ravnateljica ravnateljica[at]os-marijevere.si




SVETOVALNA SLUŽBA
Ime in priimek delovno mesto
Andreja Janežič socialni pedagog andreja.janezic[at]os-marijevere.si

Katarina Kesič Dimic specialna pedagoginja katarina.kesic[at]os-marijevere.si

Helena Sternad svetovalna delavka svetovalna.sluzba[at]os-marijevere.si

Ana Vidmar specialna pedagoginja ana.vidmar[at]os-marijevere.si




PEDAGOŠKI DELAVCI
Ime in priimek delovno mesto
Nataša Ahlin učiteljica natasa.ahlin[at]os-marijevere.si

Sabina Arbi učiteljica sabina.arbi[at]os-marijevere.si

Petra Bitenc učiteljica petra.bitenc[at]os-marijevere.si

Vlasta Bizjak učiteljica vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

Helena Brezar učiteljica helena.brezar[at]os-marijevere.si

Barbara Brnot učiteljica barbara.brnot[at]os-marijevere.si

Urška Brožič učiteljica urska.brozic[at]os-marijevere.si

Helena Camlek učiteljica helena.camlek[at]os-marijevere.si

Darja Čermelj učiteljica darja.cermelj[at]os-marijevere.si

Sonja Dobovšek učiteljica sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

Gašper Dolenc učitelj gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

Zala Finžgar učiteljica zala.finzgar[at]os-marijevere.si

Mojca Fuchs Lukežič učiteljica mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

Edita Gavranović učiteljica edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

Manca Griljc učiteljica manca.griljc[at]os-marijevere.si

Sandra Jemec učiteljica sandra.jemec[at]os-marijevere.si

Marjeta Kavčič učiteljica marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

Loreta Kmet učiteljica loreta.kmet[at]os-marijevere.si

Primož Kočar učitelj primoz.kocar[at]os-marijevere.si

Katarina Komatar učiteljica katarina.komatar[at]os-marijevere.si

Majda Kotar učiteljica majda.kotar[at]os-marijevere.si

Klavdija Krevs učiteljica klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

Kristina Ločniškar učiteljica kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

Mateja Majhen učiteljica mateja.majhen[at]os-marijevere.si

Marjeta Malešič učiteljica marjeta.malesic[at]os-marijevere.si

Alenka Markus učiteljica alenka.markus[at]os-marijevere.si

Polona Mežnar učiteljica polona.meznar[at]os-marijevere.si

Silvana Nuhijeva učiteljica silvana.nuhijeva[at]os-marijevere.si

Helena Mai Osojnik učiteljica helena.osojnik[at]os-marijevere.si

Urška Pančur učiteljica urska.pancur[at]os-marijevere.si

Alenka Pavlič učiteljica alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

Dominika Petač učiteljica dominika.petac[at]os-marijevere.si

Karlo Pirc učitelj karlo.pirc[at]os-marijevere.si

Brigita Plemeniti učiteljica brigita.plemeniti[at]os-marijevere.si

Katarina Podgoršek učiteljica katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

Urša Podlesnik učiteljica ursa.podlesnik[at]os-marijevere.si

Damjana Pogačnik učiteljica damjana.pogacnik[at]os-marijevere.si

Tadeja Prašnikar učiteljica tadeja.prasnikar[at]os-marijevere.si

Matjaž Reisner učitelj matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

Jana Rovšek učiteljica jana.rovsek[at]os-marijevere.si

Katja Schnabl učiteljica katja.schnabl[at]os-marijevere.si

Tanja Slanšek Marinšek učiteljica tanja.slansek[at]os-marijevere.si

Mateja Slevec učiteljica mateja.slevec[at]os-marijevere.si

Petra Stojilov učiteljica petra.stojilov[at]os-marijevere.si

Teja Strlič učiteljica teja.strlic[at]os-marijevere.si

Sabina Suhoveršnik učiteljica sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

Tanja Štiglic učiteljica tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

Jožica Štrajhar učiteljica jozica.strajhar[at]os-marijevere.si

Vesna Toman učiteljica vesna.toman[at]os-marijevere.si

Tadej Trobevšek učitelj tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

Marko Zadravec učitelj marko.zadravec[at]os-marijevere.si

Irena Zagožen učiteljica irena.zagozen[at]os-marijevere.si

Ema Zupet učiteljica ema.zupet[at]os-marijevere.si

Katja Židan Urek učiteljica katja.zidan[at]os-marijevere.si




TEHNIČNI DELAVCI
Ime in priimek delovno mesto
Martina Hafner čistilka -

Medina Hilić kuhinjska pomočnica -

Marija Hribernik čistilka -

Barbara Kastelic čistilka -

Kaja Kastelic čistilka -

Anita Mak Klopčič čistilka -

Mladen Novak hišnik mladen.novak[at]os-marijevere.si

Rok Pančur hišnik -

Stanka Spruk čistilka -

Ljilja Stojanović čistilka -

Veronika Vrhovnik čistilka -

Marjeta Zamljen kuhinjska pomočnica kuhinja[at]os-marijevere.si

Stane Žurbi kuhar kuhinja[at]os-marijevere.si


 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

EKO KVIZ - POVEZAVE DO GRADIV [preberi]

BONTON in POUK PREKO VIDEOKONFERENCE [preberi]

Spletna učilnica ŠOLSKA KNJIŽNICA [preberi]

PREDLOGI STARŠEV ZA IZBOLJŠAVE [preberi]

TRETJI PREDMET NPZ [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]

UČENCI S SAMIMI ODLIČNIMI OCENAMI [preberi]



 
 
Objave iz področja IT na seznamu.

KAKO DO ORODIJ MICROSOFT 365 Več...

Moje e-storitve Več...

VARNO GESLO Več...

ODDAJA NALOGE V SU Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

IZ JPG V PDF Več...

Interaktivni delovni listi? (Liveworksheets) Več...

KAKO NAMESTIM Acrobat Reader Več...

KAKO POŠLJEM SPOROČILO S PRIPONKO Več...

E PRAVILA Več...

OPB IMA SPLETNO STRAN Več...

ODDAJA NALOGE Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

Kako oddam nalogo Več...

MOODLE MOBILE Več...

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Dostop do Arnes pošte Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA_dan odprtih vrat [preberi]

Srednja šola za strojništvo Škofja Loka-spletna predstavitev [preberi]

INFORMATIVA 2021 [preberi]

ŠOLSKI CENTER PET_Dijak za en dan [preberi]

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA_informacije [preberi]

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO_virtualni informativni dan [preberi]

SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJ._informacije [preberi]

SREDNJA VZG. ŠOLA, GIMNAZIJA IN UMET. GIMNAZIJA LJ._dan odprtih vrat [preberi]

ŠTIPENDIRANJE - interventni ukrepi [preberi]

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA-informacije [preberi]

GIMNAZIJA ŠIŠKA-informacije [preberi]

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO-informacije [preberi]

SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO ŠKOFJA LOKA-informacije [preberi]

Ko otrok izbira šolo in poklic: kako mu lahko koristimo? [preberi]

POKLICNI BAROMETER [preberi]

Videovodič KAM in KAKO [preberi]

ROKOVNIK ZA VPIS V SŠ [preberi]

VPIS V SREDNJO ŠOLO-tabela za računanje točk [preberi]

Pomoč otroku pri kariernem odločanju [preberi]

VAJENIŠTVO [preberi]

Interaktivni portal KARIERNI PLAC [preberi]

Kje poiskati informacije v zvezi s poklicno odločitvijo? [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.