28. 9. PONEDELJEK


29. 9. TOREK


30. 9. SREDA


1. 10. ČETRTEK


2. 10. PETEK


3. 10. SOBOTA


Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

KOLEDAR TEKMOVANJ 2020_21 [preberi]

PUBLIKACIJA 2020_21 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2020_21 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Novice z Dupice 2019 [preberi]

NAČRT VARNIH ŠOLSKIH POTI [preberi]

USPEŠNI SMO 2018_19 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

ŠŠD informator [preberi]

SPLETNA STRAN KS DUPLICA [preberi]

Vzgojni načrt [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]





























Govorilne ure učiteljev

Govorilne ure na OŠ Marije Vere.




Ime in priimek čas
  Nataša Ahlin predhodni dogovor po e-pošti natasa.ahlin[at]os-marijevere.si

  Sabina Arbi Ponedeljek 10.15 - 10.55 sabina.arbi[at]os-marijevere.si

  Petra Bitenc (ni določeno) petra.bitenc[at]os-marijevere.si

  Vlasta Bizjak (ni določeno) vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

  Ada Blejc (ni določeno) ada.blejc[at]os-marijevere.si

  Helena Brezar (ni določeno) helena.brezar[at]os-marijevere.si

  Barbara Brnot (ni določeno) barbara.brnot[at]os-marijevere.si

  Urška Brožič (ni določeno) urska.brozic[at]os-marijevere.si

  Helena Camlek (ni določeno) helena.camlek[at]os-marijevere.si

  Darja Čermelj (ni določeno) darja.cermelj[at]os-marijevere.si

  Sonja Dobovšek (ni določeno) sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

  Gašper Dolenc (ni določeno) gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

  Maja Drolec (ni določeno) maja.drolec[at]os-marijevere.si

  Zala Finžgar (ni določeno) zala.finzgar[at]os-marijevere.si

  Mojca Fuchs Lukežič dogovor po e-pošti mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

  Edita Gavranović (ni določeno) edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

  Manca Griljc (ni določeno) manca.griljc[at]os-marijevere.si

  Sandra Jemec (ni določeno) sandra.jemec[at]os-marijevere.si

  Marjeta Kavčič (ni določeno) marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

  Katarina Kesič Dimic po dogovoru specialna.pedagoginja2[at]os-marijevere.si

  Loreta Kmet (ni določeno) loreta.kmet[at]os-marijevere.si

  Primož Kočar primoz.kocar[at]os-marijevere.si

  Andrej Kočar (ni določeno) racunalnicar[at]os-marijevere.si

  Katarina Komatar (ni določeno) katarina.komatar[at]os-marijevere.si

  Majda Kotar (ni določeno) majda.kotar[at]os-marijevere.si

  Klavdija Krevs PETEK - predura (po dogovoru) klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

  Kristina Ločniškar PONEDELJEK (po dogovoru): 7.30 - 8.00 kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

  Mateja Majhen vsak četrtek 11.05–11.50 mateja.majhen[at]os-marijevere.si

  Alenka Markus (ni določeno) alenka.markus[at]os-marijevere.si

  Polona Mežnar B urnik četrtek 10.15-11.00 polona.meznar[at]os-marijevere.si

  Silvana Nuhijeva (ni določeno) silvana.nuhijeva[at]os-marijevere.si

  Helena Mai Osojnik (ni določeno) helena.osojnik[at]os-marijevere.si

  Urška Pančur (ni določeno) urska.pancur[at]os-marijevere.si

  Alenka Pavlič (ni določeno) alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

  Dominika Petač (ni določeno) dominika.petac[at]os-marijevere.si

  Karlo Pirc (ni določeno) karlo.pirc[at]os-marijevere.si

  Brigita Plemeniti brigita.plemeniti[at]os-marijevere.si

  Katarina Podgoršek (ni določeno) katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

  Matjaž Reisner (ni določeno) matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

  Jana Rovšek (ni določeno) jana.rovsek[at]os-marijevere.si

  Katja Schnabl (ni določeno) katja.schnabl[at]os-marijevere.si

  Jožica Senica Zabret (ni določeno) pomocnica[at]os-marijevere.si

  Tanja Slanšek Marinšek (ni določeno) tanja.slansek[at]os-marijevere.si

  Mateja Slevec (ni določeno) mateja.slevec[at]os-marijevere.si

  Petra Stojilov (ni določeno) petra.stojilov[at]os-marijevere.si

  Teja Strlič (ni določeno) teja.strlic[at]os-marijevere.si

  Sabina Suhoveršnik Četrtek, 8.20 - 9.05 (po dogovoru) sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

  Tanja Štiglic (ni določeno) tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

  Jožica Štrajhar (ni določeno) jozica.strajhar[at]os-marijevere.si

  Vesna Toman (ni določeno) vesna.toman[at]os-marijevere.si

  Tadej Trobevšek (ni določeno) tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

  Ana Vidmar - ana.vidmar[at]os-marijevere.si

  Marko Zadravec (ni določeno) marko.zadravec[at]os-marijevere.si

  Irena Zagožen (ni določeno) irena.zagozen[at]os-marijevere.si

  Ema Zupet po dogovoru ema.zupet[at]os-marijevere.si

  Katja Židan Urek (ni določeno) katja.zidan[at]os-marijevere.si

 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

TD 8. razred [preberi]

Obvestilo - odlok Vlade RS o nošenju mask [preberi]

e Asistent [preberi]

REVIJE ZA OTROKE [preberi]

POMEMBNO OBVESTILO [preberi]

STATUS UČENKE/UČENCA [preberi]

TRETJI PREDMET NPZ [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]

PREDLOGI STARŠEV ZA IZBOLJŠAVE [preberi]

Spletna učilnica ŠOLSKA KNJIŽNICA [preberi]

KAKO PRI DELU NA DALJAVO [preberi]

HIGIENSKA PRIPOROČILA IN NAVODILA [preberi]

UČENCI S SAMIMI ODLIČNIMI OCENAMI [preberi]

Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (subvencija malice/kosila) [preberi]



 
 
Objave iz področja IT na seznamu.

ODDAJA NALOGE V SU Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

IZ JPG V PDF Več...

Interaktivni delovni listi? (Liveworksheets) Več...

KAKO NAMESTIM Acrobat Reader Več...

KAKO POŠLJEM SPOROČILO S PRIPONKO Več...

E PRAVILA Več...

OPB IMA SPLETNO STRAN Več...

ODDAJA NALOGE Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

Kako oddam nalogo Več...

MOODLE MOBILE Več...

POUK NA DALJAVO Več...

Programska oprema Več...

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Dostop do Arnes pošte Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

VPIS V SREDNJO ŠOLO-tabela za računanje točk [preberi]

Pomoč otroku pri kariernem odločanju [preberi]

VAJENIŠTVO [preberi]

Interaktivni portal KARIERNI PLAC [preberi]

Kje poiskati informacije v zvezi s poklicno odločitvijo? [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.