30. 1. PONEDELJEK
ZIMSKA ŠOLA V NARAVI ZA 6.R




31. 1. TOREK
ZIMSKA ŠOLA V NARAVI ZA 6.R




1. 2. SREDA
ZIMSKA ŠOLA V NARAVI ZA 6.R




2. 2. ČETRTEK
ZIMSKA ŠOLA V NARAVI ZA 6.R




3. 2. PETEK
ZIMSKA ŠOLA V NARAVI ZA 6.R




4. 2. SOBOTA


Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

ŠMARČAN [preberi]

Informator ŠŠD Prvak 2022/23 [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2022_23 [preberi]

PUBLIKACIJA 2022_23 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2022_23 [preberi]

USPEŠNI SMO 2020_21 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Prometno varnostni načrt 2021/22 [preberi]

PRAVILA ŠOLSKEGA REDA [preberi]

Novice z Dupice 2019 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]































Govorilne ure učiteljev

Govorilne ure na OŠ Marije Vere.




Ime in priimek čas
  Nataša Ahlin po predhodnem dogovoru (na e-pošto) natasa.ahlin[at]os-marijevere.si

  Sabina Arbi sreda, 10.15 - 11.00 sabina.arbi[at]os-marijevere.si

  Petra Bitenc po dogovoru petra.bitenc[at]os-marijevere.si

  Helena Brezar po dogovoru preko e-pošte helena.brezar[at]os-marijevere.si

  Barbara Brnot po predhodnem dogovoru preko e-pošte barbara.brnot[at]os-marijevere.si

  Urška Brožič po dogovoru urska.brozic[at]os-marijevere.si

  Vesna Bukovič Po predhodnem dogovoru preko e-pošte vesna.bukovic[at]os-marijevere.si

  Darja Čermelj po predhodnem dogovoru (e-mail) darja.cermelj[at]os-marijevere.si

  Sonja Dobovšek po dogovoru sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

  Gašper Dolenc Po dogovoru gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

  Mojca Fuchs Lukežič dogovor po e-pošti mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

  Edita Gavranović po predhodnem dogovoru (e-mail, telefon) edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

  Manca Griljc (ni določeno) manca.griljc[at]os-marijevere.si

  Sandra Jemec po dogovoru preko e-pošte sandra.jemec[at]os-marijevere.si

  Marjeta Kavčič sreda, 1. ura (po predhodnem dogovoru po e-pošti) marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

  Katarina Kesič Dimic po predhodnem dogovoru (email, telefon) katarina.kesic[at]os-marijevere.si

  Jure Kirn Po dogovoru jure.kirn[at]os-marijevere.si

  Loreta Kmet (ni določeno) loreta.kmet[at]os-marijevere.si

  Primož Kočar (ni določeno) primoz.kocar[at]os-marijevere.si

  Katarina Komatar po dogovoru (e-pošta, e-Asistent) katarina.komatar[at]os-marijevere.si

  Majda Kotar po dogovoru majda.kotar[at]os-marijevere.si

  Klavdija Krevs po predhodnem dogovoru (šolski e-mail) klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

  Katja Lamut po predhodnem dogovoru (šolski e-mail) katja.lamut[at]os-marijevere.si

  Vlasta Lelek Petek 10.20-11.00 (predhodni dogovor) vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

  Kristina Ločniškar sreda, 7.30 - 8.10 (po dogovoru) kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

  Mateja Majhen sreda od 9.10 do 9.55 (predhodna najava preko e-pošte) mateja.majhen[at]os-marijevere.si

  Alenka Markus po predhodnem dogovoru alenka.markus[at]os-marijevere.si

  Polona Mežnar A urnik ponedeljek, 2. šolska ura polona.meznar[at]os-marijevere.si

  Nina Nenadović nina.nenadovic[at]os-marijevere.si

  Helena Mai Osojnik (ni določeno) helena.osojnik[at]os-marijevere.si

  Urška Pančur (ni določeno) urska.pancur[at]os-marijevere.si

  Alenka Pavlič po predhodnem dogovoru (šolski e -mail) alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

  Brigita Plemeniti (ni določeno) brigita.plemeniti[at]os-marijevere.si

  Katarina Podgoršek po dogovoru katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

  Katarina Podkrižnik Smagaj katarina.podkriznik[at]os-marijevere.si

  Damjana Pogačnik (ni določeno) damjana.pogacnik2[at]os-marijevere.si

  Matjaž Reisner (ni določeno) matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

  Jana Rovšek (ni določeno) jana.rovsek[at]os-marijevere.si

  Jožica Senica Zabret po predhodnem dogovoru ( šolski e-mail) pomocnica[at]os-marijevere.si

  Tanja Slanšek Marinšek po predhodnem dogovoru ( šolski e-mail) tanja.slansek[at]os-marijevere.si

  Mateja Slevec (ni določeno) mateja.slevec[at]os-marijevere.si

  Polona Smerke polona.smerke[at]os-marijevere.si

  Petra Stojilov (ni določeno) petra.stojilov[at]os-marijevere.si

  Teja Strlič po dogovoru (e-pošta, e-Asistent) teja.strlic[at]os-marijevere.si

  Sabina Suhoveršnik po dogovoru (elektronska pošta, eAsistent) sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

  Tanja Štiglic Ponedeljek od 9.10 do 9.55 (potrebna predhodna najava) tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

  Jožica Štrajhar po predhodnem dogovoru (šolski e -mail) jozica.strajhar[at]os-marijevere.si

  Marcel Theuerschuh - marcel.theuerschuh[at]os-marijevere.si

  Tadej Trobevšek (ni določeno) tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

  Romana Učakar po predhodnem dogovoru (šolski e-mail) romana.ucakar[at]os-marijevere.si

  Ana Vidmar po predhodnem dogovoru (e-mail, telefon) ana.vidmar[at]os-marijevere.si

  Marko Zadravec (ni določeno) marko.zadravec[at]os-marijevere.si

  Irena Zagožen sreda od 11-00 do 11.45 (po dogovoru) irena.zagozen[at]os-marijevere.si

  Ema Zupet TOREK, 1. ura (po predhodnem dogovoru po e-pošti) ema.zupet[at]os-marijevere.si

 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

ZIMSKE POČITNICE [preberi]

ID-PODJETNIŠTVO [preberi]

BODOČI PRVOŠOLCI [preberi]

PREDLOGI STARŠEV ZA IZBOLJŠAVE [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]

TRETJI PREDMET NPZ [preberi]

UČENCI S SAMIMI ODLIČNIMI OCENAMI [preberi]



 
 
Prikazana so aktualna obvestila.



 
 
Objave iz področja IT na seznamu.

RAČUNALNIŠKA UČILNICA Več...

E PRAVILA Več...

KAKO DO ORODIJ MICROSOFT 365 Več...

Moje e-storitve Več...

VARNO GESLO Več...

ODDAJA NALOGE V SU Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

IZ JPG V PDF Več...

Interaktivni delovni listi? (Liveworksheets) Več...

KAKO NAMESTIM Acrobat Reader Več...

KAKO POŠLJEM SPOROČILO S PRIPONKO Več...

ODDAJA NALOGE Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

Kako oddam nalogo Več...

MOODLE MOBILE Več...

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

Štipendije za deficitarne poklice [preberi]

RAZPIS ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE V ŠOL.L. 2023/24 [preberi]

Dijak za en dan_GSŠRM [preberi]

ROKOVNIK ZA VPIS V SŠ za šol.l. 2023/24 [preberi]

TOČKE ZA VPIS V SREDNJO ŠOLO [preberi]

IZBIRANJE SREDNJIH ŠOL [preberi]

Videovodič KAM in KAKO [preberi]

ODLOČITEV ZA POKLIC [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
 

Varstvo osebnih podatkov [preberi]

Katalog informacij javnega značaja [preberi]


 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.