23. 5. PONEDELJEK


24. 5. TOREK


25. 5. SREDA


26. 5. ČETRTEK


27. 5. PETEK


28. 5. SOBOTA


Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

USPEŠNI SMO 2020_21 [preberi]

Informator ŠŠD Prvak [preberi]

PUBLIKACIJA 2021_22 [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2021_22 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Prometno varnostni načrt 2021/22 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2021_22 [preberi]

PRAVILA ŠOLSKEGA REDA [preberi]

Novice z Dupice 2019 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]































Govorilne ure učiteljev

Govorilne ure na OŠ Marije Vere.




Ime in priimek čas
  Sabina Arbi Ponedeljek 7.30 - 8.15 sabina.arbi[at]os-marijevere.si

  Petra Bitenc (ni določeno) petra.bitenc[at]os-marijevere.si

  Helena Brezar dogovor po e-pošti helena.brezar[at]os-marijevere.si

  Barbara Brnot predhodni dogovor po e-pošti barbara.brnot[at]os-marijevere.si

  Urška Brožič po dogovoru urska.brozic[at]os-marijevere.si

  Darja Čermelj po dogovoru darja.cermelj[at]os-marijevere.si

  Sonja Dobovšek po dogovoru sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

  Gašper Dolenc dogovor po e-pošti gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

  Mojca Fuchs Lukežič dogovor po e-pošti mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

  Edita Gavranović A-urnik: četrtek 9.10 - 10.00 (po predhodni najavi) edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

  Manca Griljc predhodni dogovor po e-pošti manca.griljc[at]os-marijevere.si

  Sandra Jemec torek (po predhodnem dogovoru), 9.10 - 9.55 sandra.jemec[at]os-marijevere.si

  Marjeta Kavčič (ni določeno) marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

  Katarina Kesič Dimic po predhodnjem dogovoru katarina.kesic[at]os-marijevere.si

  Loreta Kmet torek, 10.15-11.00 loreta.kmet[at]os-marijevere.si

  Primož Kočar Po predhodnem dogovoru po e-pošti primoz.kocar[at]os-marijevere.si

  Andrej Kočar (ni določeno) racunalnicar[at]os-marijevere.si

  Katarina Komatar ponedeljek, 10.15 - 11.00 (po predhodnem dogovoru po e pošti) katarina.komatar[at]os-marijevere.si

  Majda Kotar ponedeljek, B urnik, 9. 10 - 9. 55 majda.kotar[at]os-marijevere.si

  Klavdija Krevs PETEK - predura (po dogovoru) klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

  Katja Lamut (ni določeno) katja.schnabl[at]os-marijevere.si

  Vlasta Lelek Po predhodnem dogovoru vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

  Kristina Ločniškar ČETRTEK (po dogovoru): 7.30 - 8.00 kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

  Mateja Majhen vsak torek od 11.05–11.50 mateja.majhen[at]os-marijevere.si

  Alenka Markus četrtek 11.05 - 11.50 (po predhodnem dogovoru) alenka.markus[at]os-marijevere.si

  Polona Mežnar B urnik četrtek 10.15-11.00 polona.meznar[at]os-marijevere.si

  Silvana Nuhijeva po dogovoru silvana.nuhijeva[at]os-marijevere.si

  Helena Mai Osojnik ČET, 10:15-11:00, po predhodnem dogovoru po e-pošti helena.osojnik[at]os-marijevere.si

  Urška Pančur (ni določeno) urska.pancur[at]os-marijevere.si

  Alenka Pavlič četrtek, B urnik, 10.15 - 11.00 (po predhodnem dogovoru) alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

  Dominika Petač po predhodnem dogovoru dominika.petac[at]os-marijevere.si

  Karlo Pirc (ni določeno) karlo.pirc[at]os-marijevere.si

  Brigita Plemeniti torek, 5.šolsko uro brigita.plemeniti[at]os-marijevere.si

  Katarina Podgoršek (ni določeno) katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

  Damjana Pogačnik (ni določeno) damjana.pogacnik2[at]os-marijevere.si

  Nina Posel - nina.posel[at]gmail.com

  Tadeja Prašnikar sreda, 11.05-11.50 tadeja.prasnikar[at]os-marijevere.si

  Matjaž Reisner (ni določeno) matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

  Jana Rovšek četrtek 9.10 - 9.50 jana.rovsek[at]os-marijevere.si

  Jožica Senica Zabret Po predhodnem dogovoru po e-pošti pomocnica[at]os-marijevere.si

  Jerneja Skapin (ni določeno) jerneja.skapin[at]os-marijevere.si

  Tanja Slanšek Marinšek PETEK -B- urnik 9.10- 9.55, po predhodnem sporočilu na e-mail tanja.slansek[at]os-marijevere.si

  Mateja Slevec po predhodnem dogovoru mateja.slevec[at]os-marijevere.si

  Petra Stojilov predhodni dogovor po e-pošti petra.stojilov[at]os-marijevere.si

  Teja Strlič dogovor po e-pošti teja.strlic[at]os-marijevere.si

  Sabina Suhoveršnik Četrtek, 8.20 - 9.05 (po dogovoru) sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

  Tanja Štiglic (ni določeno) tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

  Jožica Štrajhar četrtek, 1. šolska ura (po dogovoru) jozica.strajhar[at]os-marijevere.si

  Vesna Toman (ni določeno) vesna.toman[at]os-marijevere.si

  Tadej Trobevšek po dogovoru tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

  Ana Vidmar po dogovoru ana.vidmar[at]os-marijevere.si

  Marko Zadravec po dogovoru marko.zadravec[at]os-marijevere.si

  Irena Zagožen (po dogovoru) irena.zagozen[at]os-marijevere.si

  Ema Zupet po dogovoru ema.zupet[at]os-marijevere.si

 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

atletika področno info! [preberi]

VPOGLED V OVREDNOTENE NPZ [preberi]

POČITNIŠKO VARSTVO 2022 [preberi]

NACIONALNI PREIZKUS ZNANJA - NPZ 2022 [preberi]

GOVORILNE URE [preberi]

DOPOLNILNI POUK SLOVENŠČINE (6.-9. razred) [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]

PREDLOGI STARŠEV ZA IZBOLJŠAVE [preberi]

UČENCI S SAMIMI ODLIČNIMI OCENAMI [preberi]



 
 
Prikazana so aktualna obvestila.



 
 
Objave iz področja IT na seznamu.

RAČUNALNIŠKA UČILNICA Več...

E PRAVILA Več...

KAKO DO ORODIJ MICROSOFT 365 Več...

Moje e-storitve Več...

VARNO GESLO Več...

ODDAJA NALOGE V SU Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

IZ JPG V PDF Več...

Interaktivni delovni listi? (Liveworksheets) Več...

KAKO NAMESTIM Acrobat Reader Več...

KAKO POŠLJEM SPOROČILO S PRIPONKO Več...

ODDAJA NALOGE Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

Kako oddam nalogo Več...

MOODLE MOBILE Več...

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

OMEJITVE VPISA 2022/23 [preberi]

Teden vseživljenjskega učenja_predavanja in delavnice [preberi]

INFORMACIJE O STANJU PRIJAV V SREDNJE ŠOLE! [preberi]

IZBIRANJE SREDNJIH ŠOL [preberi]

Roditeljski sestanek 9. razred [preberi]

RAZPIS ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE 2022/23 [preberi]

Kako pomagamo otroku pri sprejemanju kariernih odločitev [preberi]

SREDNJEŠOLSKI VPISNIK 2022 [preberi]

BIC_predstavitev [preberi]

Videovodič KAM in KAKO [preberi]

ROKOVNIK ZA VPIS V SŠ za šol.l. 2022/23 [preberi]

Predavanje "Karierno svetovanje mladostnikom" [preberi]

VPIS V SREDNJO ŠOLO-tabela za računanje točk [preberi]

VAJENIŠTVO [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
 

Varstvo osebnih podatkov [preberi]

Katalog informacij javnega značaja [preberi]


 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.