18. 1. PONEDELJEK
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



19. 1. TOREK
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



20. 1. SREDA
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



21. 1. ČETRTEK
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



22. 1. PETEK
POUK NA DALJAVO
ŠOLA JE ZAPRTA. POUK POTEKA NA DALJAVO ZA VSE UČENCE.



23. 1. SOBOTA


Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

NAČRT VARNIH ŠOLSKIH POTI [preberi]

INFORMATOR ŠŠD PRVAK [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2020_21 [preberi]

PUBLIKACIJA 2020_21 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2020_21 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Novice z Dupice 2019 [preberi]

USPEŠNI SMO 2018_19 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

SPLETNA STRAN KS DUPLICA [preberi]

Vzgojni načrt [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]





























Govorilne ure učiteljev

Govorilne ure na OŠ Marije Vere.




Ime in priimek čas
  Nataša Ahlin predhodni dogovor po e-pošti natasa.ahlin[at]os-marijevere.si

  Sabina Arbi Ponedeljek 10.15 - 10.55 sabina.arbi[at]os-marijevere.si

  Petra Bitenc (ni določeno) petra.bitenc[at]os-marijevere.si

  Vlasta Bizjak Po predhodnem dogovoru vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

  Helena Brezar dogovor po e-pošti helena.brezar[at]os-marijevere.si

  Barbara Brnot predhodni dogovor po e-pošti barbara.brnot[at]os-marijevere.si

  Urška Brožič po dogovoru urska.brozic[at]os-marijevere.si

  Helena Camlek po dogovoru helena.camlek[at]os-marijevere.si

  Darja Čermelj po dogovoru darja.cermelj[at]os-marijevere.si

  Sonja Dobovšek po dogovoru sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

  Gašper Dolenc dogovor po e-pošti gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

  Zala Finžgar (ni določeno) zala.finzgar[at]os-marijevere.si

  Mojca Fuchs Lukežič dogovor po e-pošti mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

  Edita Gavranović A-urnik: torek 11.15 - 12.00 (po predhodni najavi) edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

  Manca Griljc predhodni dogovor po e-pošti manca.griljc[at]os-marijevere.si

  Sandra Jemec torek (po predhodnem dogovoru), 7.30 - 8.10 sandra.jemec[at]os-marijevere.si

  Marjeta Kavčič (ni določeno) marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

  Katarina Kesič Dimic po predhodnjem dogovoru katarina.kesic[at]os-marijevere.si

  Loreta Kmet torek, 10.15-11.00 loreta.kmet[at]os-marijevere.si

  Andrej Kočar (ni določeno) racunalnicar[at]os-marijevere.si

  Primož Kočar Po predhodnem dogovoru po e-pošti primoz.kocar[at]os-marijevere.si

  Katarina Komatar ponedeljek, 10.15 - 11.00 (po predhodnem dogovoru po e pošti) katarina.komatar[at]os-marijevere.si

  Majda Kotar ponedeljek, B urnik, 9. 10 - 9. 55 majda.kotar[at]os-marijevere.si

  Klavdija Krevs PETEK - predura (po dogovoru) klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

  Kristina Ločniškar PONEDELJEK (po dogovoru): 7.30 - 8.00 kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

  Mateja Majhen vsak četrtek 11.05–11.50 mateja.majhen[at]os-marijevere.si

  Marjeta Malešič marjeta.malesic[at]os-marijevere.si

  Alenka Markus četrtek 11.05 - 11.50 (po predhodnem dogovoru) alenka.markus[at]os-marijevere.si

  Polona Mežnar B urnik četrtek 10.15-11.00 polona.meznar[at]os-marijevere.si

  Silvana Nuhijeva po dogovoru silvana.nuhijeva[at]os-marijevere.si

  Helena Mai Osojnik po dogovoru po e-pošti helena.osojnik[at]os-marijevere.si

  Urška Pančur (ni določeno) urska.pancur[at]os-marijevere.si

  Alenka Pavlič torek, B urnik, 10.15 - 11.00 (po predhodnem dogovoru) alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

  Dominika Petač (ni določeno) dominika.petac[at]os-marijevere.si

  Karlo Pirc (ni določeno) karlo.pirc[at]os-marijevere.si

  Brigita Plemeniti torek, 5.šolsko uro brigita.plemeniti[at]os-marijevere.si

  Katarina Podgoršek (ni določeno) katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

  Urša Podlesnik ursa.podlesnik[at]os-marijevere.si

  Damjana Pogačnik (ni določeno) damjana.pogacnik[at]os-marijevere.si

  Tadeja Prašnikar sreda, 9.10 - 9.55 tadeja.prasnikar[at]os-marijevere.si

  Matjaž Reisner (ni določeno) matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

  Jana Rovšek četrtek 9.10 - 9.50 jana.rovsek[at]os-marijevere.si

  Katja Schnabl (ni določeno) katja.schnabl[at]os-marijevere.si

  Jožica Senica Zabret (ni določeno) pomocnica[at]os-marijevere.si

  Tanja Slanšek Marinšek PETEK -B- urnik 9.10- 9.55, po predhodnem sporočilu na e-mail tanja.slansek[at]os-marijevere.si

  Mateja Slevec po predhodnem dogovoru mateja.slevec[at]os-marijevere.si

  Petra Stojilov predhodni dogovor po e-pošti petra.stojilov[at]os-marijevere.si

  Teja Strlič dogovor po e-pošti teja.strlic[at]os-marijevere.si

  Sabina Suhoveršnik Četrtek, 8.20 - 9.05 (po dogovoru) sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

  Tanja Štiglic (ni določeno) tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

  Jožica Štrajhar (ni določeno) jozica.strajhar[at]os-marijevere.si

  Vesna Toman (ni določeno) vesna.toman[at]os-marijevere.si

  Tadej Trobevšek (ni določeno) tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

  Ana Vidmar po dogovoru ana.vidmar[at]os-marijevere.si

  Marko Zadravec po dogovoru marko.zadravec[at]os-marijevere.si

  Irena Zagožen Torek, od 8.20-9.00 (po dogovoru) irena.zagozen[at]os-marijevere.si

  Ema Zupet po dogovoru ema.zupet[at]os-marijevere.si

  Katja Židan Urek po dogovoru katja.zidan[at]os-marijevere.si

 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

Drejček na Marsu - ZOOM gled. vaje - PETEK, 22. 1., ob 14.15 [preberi]

BODOČI PRVOŠOLCI [preberi]

EKO KVIZ - POVEZAVE DO GRADIV [preberi]

BONTON in POUK PREKO VIDEOKONFERENCE [preberi]

Spletna učilnica ŠOLSKA KNJIŽNICA [preberi]

PREDLOGI STARŠEV ZA IZBOLJŠAVE [preberi]

TRETJI PREDMET NPZ [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]

UČENCI S SAMIMI ODLIČNIMI OCENAMI [preberi]



 
 
Objave iz področja IT na seznamu.

KAKO DO ORODIJ MICROSOFT 365 Več...

Moje e-storitve Več...

VARNO GESLO Več...

ODDAJA NALOGE V SU Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

IZ JPG V PDF Več...

Interaktivni delovni listi? (Liveworksheets) Več...

KAKO NAMESTIM Acrobat Reader Več...

KAKO POŠLJEM SPOROČILO S PRIPONKO Več...

E PRAVILA Več...

OPB IMA SPLETNO STRAN Več...

ODDAJA NALOGE Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

Kako oddam nalogo Več...

MOODLE MOBILE Več...

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Dostop do Arnes pošte Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

RAZPIS ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE 2021/22 [preberi]

ELEKTROTEHNIŠKO-RAČUNALNIŠKA STROKOVNA ŠOLA_dnevi odprtih vrat [preberi]

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA_informativni dan [preberi]

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA_dan odprtih vrat [preberi]

Srednja šola za strojništvo Škofja Loka-spletna predstavitev [preberi]

INFORMATIVA 2021 [preberi]

ŠOLSKI CENTER PET_Dijak za en dan [preberi]

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA_informacije [preberi]

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO_virtualni informativni dan [preberi]

SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJ._informacije [preberi]

SREDNJA VZG. ŠOLA, GIMNAZIJA IN UMET. GIMNAZIJA LJ._dan odprtih vrat [preberi]

ŠTIPENDIRANJE - interventni ukrepi [preberi]

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA-informacije [preberi]

GIMNAZIJA ŠIŠKA-informacije [preberi]

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO-informacije [preberi]

SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO ŠKOFJA LOKA-informacije [preberi]

Ko otrok izbira šolo in poklic: kako mu lahko koristimo? [preberi]

POKLICNI BAROMETER [preberi]

Videovodič KAM in KAKO [preberi]

ROKOVNIK ZA VPIS V SŠ [preberi]

VPIS V SREDNJO ŠOLO-tabela za računanje točk [preberi]

Pomoč otroku pri kariernem odločanju [preberi]

VAJENIŠTVO [preberi]

Interaktivni portal KARIERNI PLAC [preberi]

Kje poiskati informacije v zvezi s poklicno odločitvijo? [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.