18. 11. PONEDELJEK


19. 11. TOREK


20. 11. SREDA


21. 11. ČETRTEK
ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA NEMŠČINE 9.R
Šolsko tekmovanje iz znanja NEMŠČINE 9.r



22. 11. PETEK


23. 11. SOBOTA
DRŽAVNO TEKMOVANJE MATEMČEK
Državno tekmovanje  v prostorski predstvljivosti MATEMČEK



Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

Novice z Dupice 2019 [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2019_20 [preberi]

PUBLIKACIJA 2019_20 [preberi]

NAČRT VARNIH ŠOLSKIH POTI [preberi]

USPEŠNI SMO 2018_19 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2019_20 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

ŠŠD informator [preberi]

SPLETNA STRAN KS DUPLICA [preberi]

Vzgojni načrt [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]





























Zaposleni

Zaposleni na OŠ Marije Vere.




UPRAVA
Ime in priimek delovno mesto
Katarina Bajde knjigovodja racunovodstvo2[at]os-marijevere.si

Mateja Debevc tajnik VIZ tajnistvo[at]os-marijevere.si

Vanja Hočevar knjižničarka vanja.hocevar[at]os-marijevere.si

Andrej Kočar računalničar racunalnicar[at]os-marijevere.si

Jožica Senica Zabret pomočnica pomocnica[at]os-marijevere.si

Milena Štrajhar računovodkinja racunovodstvo[at]os-marijevere.si

Violeta Vodlan ravnateljica ravnateljica[at]os-marijevere.si




SVETOVALNA SLUŽBA
Ime in priimek delovno mesto
Andreja Janežič socialni pedagog andreja.janezic[at]os-marijevere.si

Katarina Kesič Dimic specialna pedagoginja specialna.pedagoginja2[at]os-marijevere.si

Ingrid Otrin specialna pedagoginja ingrid.otrin[at]os-marijevere.si

Helena Sternad svetovalna delavka svetovalna.sluzba[at]os-marijevere.si




PEDAGOŠKI DELAVCI
Ime in priimek delovno mesto
Nataša Ahlin učiteljica natasa.ahlin[at]os-marijevere.si

Sabina Arbi učiteljica sabina.arbi[at]os-marijevere.si

Petra Bitenc učiteljica petra.bitenc[at]os-marijevere.si

Vlasta Bizjak učiteljica vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

Ada Blejc učiteljica ada.blejc[at]os-marijevere.si

Helena Brezar učiteljica helena.brezar[at]os-marijevere.si

Barbara Brnot učiteljica barbara.brnot[at]os-marijevere.si

Urška Brožič učiteljica urska.brozic[at]os-marijevere.si

Helena Camlek učiteljica helena.camlek[at]os-marijevere.si

Darja Čermelj učiteljica darja.cermelj[at]os-marijevere.si

Sonja Dobovšek učiteljica sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

Gašper Dolenc učitelj gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

Maja Drolec učiteljica maja.drolec[at]os-marijevere.si

Mojca Fuchs Lukežič učiteljica mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

Edita Gavranović učiteljica edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

Manca Griljc učiteljica manca.griljc[at]os-marijevere.si

Sandra Jemec učiteljica sandra.jemec[at]os-marijevere.si

Marjeta Kavčič učiteljica marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

Loreta Kmet učiteljica loreta.kmet[at]os-marijevere.si

Katarina Komatar učiteljica katarina.komatar[at]os-marijevere.si

Majda Kotar učiteljica majda.kotar[at]os-marijevere.si

Klavdija Krevs učiteljica klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

Kristina Ločniškar učiteljica kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

Alenka Markus učiteljica alenka.markus[at]os-marijevere.si

Polona Mežnar učiteljica polona.meznar[at]os-marijevere.si

Nada Nadvešnik učiteljica nada.nadvesnik[at]os-marijevere.si

Silvana Nuhijeva učiteljica silvana.nuhijeva[at]os-marijevere.si

Helena Mai Osojnik učiteljica helena.osojnik[at]os-marijevere.si

Urška Pančur učiteljica urska.pancur[at]os-marijevere.si

Alenka Pavlič učiteljica alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

Dominika Petač učiteljica dominika.petac[at]os-marijevere.si

Katarina Podgoršek učiteljica katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

Majda Purgar učiteljica majda.purgar[at]os-marijevere.si

Matjaž Reisner učitelj matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

Jana Rovšek učiteljica jana.rovsek[at]os-marijevere.si

Katja Schnabl učiteljica katja.schnabl[at]os-marijevere.si

Tanja Slanšek Marinšek učiteljica tanja.slansek[at]os-marijevere.si

Mateja Slevec učiteljica mateja.slevec[at]os-marijevere.si

Andreja Solje učiteljica andreja.solje[at]os-marijevere.si

Teja Strlič učiteljica teja.strlic[at]os-marijevere.si

Sabina Suhoveršnik učiteljica sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

Tanja Štiglic učiteljica tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

Jožica Štrajhar učiteljica jozica.strajhar[at]os-marijevere.si

Vesna Toman učiteljica vesna.toman[at]os-marijevere.si

Tadej Trobevšek učitelj tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

Marko Zadravec učitelj marko.zadravec[at]os-marijevere.si

Irena Zagožen učiteljica irena.zagozen[at]os-marijevere.si

Ema Zupet učiteljica ema.zupet[at]os-marijevere.si

Katja Židan Urek učiteljica katja.zidan[at]os-marijevere.si




TEHNIČNI DELAVCI
Ime in priimek delovno mesto
Martina Hafner čistilka -

Marija Hribernik čistilka -

Barbara Kastelic čistilka -

Anita Mak Klopčič čistilka -

Mladen Novak hišnik mladen.novak[at]os-marijevere.si

Rok Pančur hišnik -

Irena Primožič kuhinjska pomočnica -

Stanka Spruk čistilka -

Ljilja Stojanović čistilka -

Veronika Vrhovnik čistilka -

Marjeta Zamljen kuhinjska pomočnica kuhinja[at]os-marijevere.si

Stane Žurbi kuhar kuhinja[at]os-marijevere.si


 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

Kresnička, 4. in 5. razred [preberi]

Interesna dejavnost ŠOLSKI EKOVRT [preberi]

ČAROBNI DAN S KNJIGO (KD 6.–9. razred) [preberi]

EKSKURZIJA ZA NADARJENE [preberi]

Anketa o Šolskih poteh [preberi]

LOGIKA - REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA [preberi]

NAMENITE DOHODNINO [preberi]

DODATNI IN DOPOLNILNI POUK SLOVENŠČINE [preberi]

TRETJI PREDMET NPZ [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]

VARNOSTNE KODE za eASISTENTA [preberi]

DOBRO JE VEDETI [preberi]

NOVO - eASISTENT ZA STARŠE [preberi]



 
 
Dogodki šolske kronike na seznamu.

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Dostop do Arnes pošte Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

STARE SPLETNE UČILNICE Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

ROKOVNIK ZA VPIS V SREDNJO ŠOLO za šolsko leto 2020/21 [preberi]

VPIS V SREDNJO ŠOLO-tabela za računanje točk [preberi]

Kje poiskati informacije v zvezi s poklicno odločitvijo? [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.