18. 11. PONEDELJEK


19. 11. TOREK


20. 11. SREDA


21. 11. ČETRTEK
ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA NEMŠČINE 9.R
Šolsko tekmovanje iz znanja NEMŠČINE 9.r



22. 11. PETEK


23. 11. SOBOTA
DRŽAVNO TEKMOVANJE MATEMČEK
Državno tekmovanje  v prostorski predstvljivosti MATEMČEK



Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

Novice z Dupice 2019 [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2019_20 [preberi]

PUBLIKACIJA 2019_20 [preberi]

NAČRT VARNIH ŠOLSKIH POTI [preberi]

USPEŠNI SMO 2018_19 [preberi]

ŠOLSKI KOLEDAR 2019_20 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

ŠŠD informator [preberi]

SPLETNA STRAN KS DUPLICA [preberi]

Vzgojni načrt [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]





























Razredniki

Razredniki na OŠ Marije Vere.




Ime in priimek razred
Vlasta Bizjak 1. a vlasta.bizjak[@]os-marijevere.si

Sabina Arbi 1. b sabina.arbi[@]os-marijevere.si

Kristina Ločniškar 1. c kristina.locniskar[@]os-marijevere.si

Ema Zupet 2. a ema.zupet[@]os-marijevere.si

Klavdija Krevs 2. b klavdija.krevs[@]os-marijevere.si

Tanja Štiglic 2. c tanja.stiglic[@]os-marijevere.si

Sandra Jemec 3. a sandra.jemec[@]os-marijevere.si

Majda Purgar 3. b majda.purgar[@]os-marijevere.si

Sabina Suhoveršnik 3. c sabina.suhoversnik[@]os-marijevere.si

Jana Rovšek 4. a jana.rovsek[@]os-marijevere.si

Marjeta Kavčič 4. b marjeta.kavcic[@]os-marijevere.si

Andreja Solje 5. a andreja.solje[@]os-marijevere.si

Dominika Petač 5. b dominika.petac[@]os-marijevere.si

Ada Blejc 5. c ada.blejc[@]os-marijevere.si

Helena Brezar 6. a helena.brezar[@]os-marijevere.si

Tanja Slanšek Marinšek 6. b tanja.slansek[@]os-marijevere.si

Mojca Fuchs Lukežič 6. c mojca.lukezic[@]os-marijevere.si

Urška Brožič 7. a urska.brozic[@]os-marijevere.si

Tadej Trobevšek 7. b tadej.trobevsek[@]os-marijevere.si

Katarina Podgoršek 7. c katarina.podgorsek[@]os-marijevere.si

Irena Zagožen 8. a irena.zagozen[@]os-marijevere.si

Katja Schnabl 8. b katja.schnabl[@]os-marijevere.si

Majda Kotar 8. c majda.kotar[@]os-marijevere.si

Alenka Markus 9. a alenka.markus[@]os-marijevere.si

Mateja Slevec 9. a mateja.slevec[@]os-marijevere.si

Matjaž Reisner 9. b matjaz.reisner[@]os-marijevere.si

Teja Strlič 9. b teja.strlic[@]os-marijevere.si

 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

Kresnička, 4. in 5. razred [preberi]

Interesna dejavnost ŠOLSKI EKOVRT [preberi]

ČAROBNI DAN S KNJIGO (KD 6.–9. razred) [preberi]

EKSKURZIJA ZA NADARJENE [preberi]

Anketa o Šolskih poteh [preberi]

LOGIKA - REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA [preberi]

NAMENITE DOHODNINO [preberi]

DODATNI IN DOPOLNILNI POUK SLOVENŠČINE [preberi]

TRETJI PREDMET NPZ [preberi]

INFORMACIJA O NPZ [preberi]

VARNOSTNE KODE za eASISTENTA [preberi]

DOBRO JE VEDETI [preberi]

NOVO - eASISTENT ZA STARŠE [preberi]



 
 
Dogodki šolske kronike na seznamu.

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Dostop do Arnes pošte Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

STARE SPLETNE UČILNICE Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

ROKOVNIK ZA VPIS V SREDNJO ŠOLO za šolsko leto 2020/21 [preberi]

VPIS V SREDNJO ŠOLO-tabela za računanje točk [preberi]

Kje poiskati informacije v zvezi s poklicno odločitvijo? [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.