6. 7. PONEDELJEK


7. 7. TOREK


8. 7. SREDA


9. 7. ČETRTEK


10. 7. PETEK


11. 7. SOBOTA


Prikaži ta mesec
Prikaži šolsko leto

Prikazane so  aktualne vsebine, vse ostale si lahko ogledate v seznamu.

ŠOLSKI KOLEDAR 2020_21 [preberi]

UČENCI S SAMIMI 5 [preberi]

Novice z Dupice 2019 [preberi]

KOLEDAR TEKMOVANJ 2019_20 [preberi]

PUBLIKACIJA 2019_20 [preberi]

NAČRT VARNIH ŠOLSKIH POTI [preberi]

USPEŠNI SMO 2018_19 [preberi]

Novice z Duplice 2018 [preberi]

Novice z Duplice 2016/17 [preberi]

Zbornik ob 30. letnici šole [preberi]

Novice z Duplice - december 2016 [preberi]

Novice z Duplice 2015/16 [preberi]

ŠŠD informator [preberi]

SPLETNA STRAN KS DUPLICA [preberi]

Vzgojni načrt [preberi]

Novice z Duplice [preberi]

DUPLIČAN [preberi]





























Govorilne ure učiteljev

Govorilne ure na OŠ Marije Vere.




Ime in priimek čas
  Nataša Ahlin po predhodnem dogovoru natasa.ahlin[at]os-marijevere.si

  Sabina Arbi Ponedeljek, od 10.20 do 10.55 sabina.arbi[at]os-marijevere.si

  Petra Bitenc ponedeljek, 8.30 do 9.00 petra.bitenc[at]os-marijevere.si

  Vlasta Bizjak Četrtek ob 7.30 vlasta.bizjak[at]os-marijevere.si

  Ada Blejc četrtek, A urnik, 4. ura ada.blejc[at]os-marijevere.si

  Helena Brezar (ni določeno) helena.brezar[at]os-marijevere.si

  Barbara Brnot (ni določeno) barbara.brnot[at]os-marijevere.si

  Urška Brožič po dogovoru urska.brozic[at]os-marijevere.si

  Helena Camlek po predhodnem dogovoru helena.camlek[at]os-marijevere.si

  Darja Čermelj urnik A_četrtek_11.05 - 11.50_potrebna predhodna prijava darja.cermelj[at]os-marijevere.si

  Sonja Dobovšek po dogovoru sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si

  Gašper Dolenc po dogovoru gasper.dolenc[at]os-marijevere.si

  Maja Drolec a-urnik, sreda, 7.30 v SLJ2 maja.drolec[at]os-marijevere.si

  Zala Finžgar zala.finzgar[at]os-marijevere.si

  Mojca Fuchs Lukežič dogovor po e-pošti mojca.lukezic[at]os-marijevere.si

  Edita Gavranović A urnik: četrtek 8.20 - po predhodni najavi edita.gavranovic[at]os-marijevere.si

  Manca Griljc po dogovoru manca.griljc[at]os-marijevere.si

  Sandra Jemec torek, 7.30-8.10 (po predhodnem dogovoru) sandra.jemec[at]os-marijevere.si

  Marjeta Kavčič ponedeljek, 10.15 - 11.00 (po predhodnem dogovoru) marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si

  Katarina Kesič Dimic skupne popoldanske GU po urniku, ostalo po predhodnjem dogovoru specialna.pedagoginja2[at]os-marijevere.si

  Loreta Kmet TOREK, 3. ŠOLSKA URA loreta.kmet[at]os-marijevere.si

  Andrej Kočar PON, 9:10, po predhodnem dogovoru racunalnicar[at]os-marijevere.si

  Katarina Komatar A URNIK 9.10 - 9.55 katarina.komatar[at]os-marijevere.si

  Vesna Kosmatin vesna.kosmatin[at]os-marijevere.si

  Majda Kotar sreda, A urnik, 10.15 - 11.00 majda.kotar[at]os-marijevere.si

  Klavdija Krevs SREDA - predura (po dogovoru) klavdija.krevs[at]os-marijevere.si

  Kristina Ločniškar SREDA, 7.30 - 8.10 (po predhodnem dogovoru) kristina.locniskar[at]os-marijevere.si

  Alenka Markus po dogovoru alenka.markus[at]os-marijevere.si

  Polona Mežnar Petek, 3. šolska ura, po predhodnem dogovoru polona.meznar[at]os-marijevere.si

  Silvana Nuhijeva po dogovoru silvana.nuhijeva[at]os-marijevere.si

  Helena Mai Osojnik po dogovoru helena.osojnik[at]os-marijevere.si

  Ingrid Otrin po predhodnem dogovoru ingrid.otrin[at]os-marijevere.si

  Urška Pančur urska.pancur[at]os-marijevere.si

  Alenka Pavlič ponedeljek, 10.15 - 11.00, učilnica TIT2, (po predhodnem dogovoru) alenka.pavlic[at]os-marijevere.si

  Dominika Petač sreda, 11.05-11.50 (po predhodnem dogovoru) dominika.petac[at]os-marijevere.si

  Karlo Pirc karlo.pirc[at]os-marijevere.si

  Katarina Podgoršek B urnik: petek, 4. ura (po predhodnem dogovoru) katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si

  Majda Purgar petek,od 9.10-9.50 majda.purgar[at]os-marijevere.si

  Matjaž Reisner (ni določeno) matjaz.reisner[at]os-marijevere.si

  Jana Rovšek sreda, 9.10 - 9. 50 jana.rovsek[at]os-marijevere.si

  Katja Schnabl Po dogovoru katja.schnabl[at]os-marijevere.si

  Jožica Senica Zabret dogovor po e-pošti pomocnica[at]os-marijevere.si

  Jerneja Skapin jerneja.skapin[at]os-marijevere.si

  Tanja Slanšek Marinšek A-urnik- 1.ura (predhodna najava po e-mailu) tanja.slansek[at]os-marijevere.si

  Mateja Slevec petek, od 10.15 do 11.00 mateja.slevec[at]os-marijevere.si

  Andreja Solje A urnik: ponedeljek, 9.15 - 10.00 andreja.solje[at]os-marijevere.si

  Petra Stojilov ponedeljek, 8.30 do 9.00, po predhodni najavi petra.stojilov[at]os-marijevere.si

  Teja Strlič po dogovoru teja.strlic[at]os-marijevere.si

  Sabina Suhoveršnik Torek, 10.15 - 11.00 sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si

  Tanja Štiglic Torek, 9.10--9.50 (po predhodni najavi) tanja.stiglic[at]os-marijevere.si

  Jožica Štrajhar četrtek, A urnik, 9.10, kabinet matematika, po predhodnem dogovoru jozica.strajhar[at]os-marijevere.si

  Vesna Toman vesna.toman[at]os-marijevere.si

  Tadej Trobevšek po dogovoru tadej.trobevsek[at]os-marijevere.si

  Marko Zadravec (ni določeno) marko.zadravec[at]os-marijevere.si

  Irena Zagožen Po dogovoru ob četrtkih, 11.05 -11.50 irena.zagozen[at]os-marijevere.si

  Ema Zupet ponedeljek, 7.30-8.00 (po dogovoru) ema.zupet[at]os-marijevere.si

  Katja Židan Urek (ni določeno) katja.zidan[at]os-marijevere.si

 
Prikazana so aktualna obvestila. Ostala so na seznamu.

UČBENIKI, DELOVNI ZVEZKI IN ŠOLSKE POTREBŠČINE [preberi]

Dietna šolska prehrana - šolsko leto 2020/2021 [preberi]

SPRIČEVALA [preberi]

Najljubša knjiga mojega otroštva [preberi]

Odpadli predstavi gled. abonmaja NAJST [preberi]

POSLANICA MINISTRICE OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA [preberi]

UČENCI S SAMIMI ODLIČNIMI OCENAMI [preberi]

UČBENIŠKI SKLAD [preberi]

Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (subvencija malice/kosila) [preberi]

PREDLOGI STARŠEV ZA IZBOLJŠAVE [preberi]

VARNOSTNE KODE za eASISTENTA [preberi]



 
 
Objave iz področja IT na seznamu.

IZ JPG V PDF Več...

Interaktivni delovni listi? (Liveworksheets) Več...

KAKO NAMESTIM Acrobat Reader Več...

KAKO POŠLJEM SPOROČILO S PRIPONKO Več...

E PRAVILA Več...

OPB IMA SPLETNO STRAN Več...

ODDAJA NALOGE Z MOBILNIM TELEFONOM Več...

Kako oddam nalogo Več...

MOODLE MOBILE Več...

POUK NA DALJAVO Več...

Programska oprema Več...

SPLETNE UČILNICE Več...

AAI PRIJAVA Več...

KOLESAR Več...

Dostop do Arnes pošte Več...

Top nasveti o varni rabi interneta Več...

I UČBENIKI Več...



 
 
Svetovalna služba OŠ Marije Vere

Vloga za subvencioniranje šole za naravi [preberi]

NOV ROKOVNIK za vpis novincev v SŠ za šol.l. 2020/21 [preberi]

RAZPIS ZA VPIS V SŠ za šol.l.2020/21 [preberi]

ROKOVNIK ZA VPIS V SREDNJO ŠOLO za šolsko leto 2020/21 [preberi]

VPIS V SREDNJO ŠOLO-tabela za računanje točk [preberi]

Kje poiskati informacije v zvezi s poklicno odločitvijo? [preberi]




Več si oglejte na povezavi.
 
IZJAVA O ZASEBNOSTI: podatki in slike na spletni strani so izključna last šole, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.